
Elegance Bosch
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 3 dubbele volglasdeuren. De deuren zijn uitgerust met 3-puntsluiting en 4-16-4 thermo-beglazing. In het loungedeelte aan de zijkant bevindt zich een glasgordijn. De dakbedekking bestaat uit EPDM.
| Voorzijde: | 850 cm |
| Diepte: | 335 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 4° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 296 cm |
| Dakoversteek voor: | 70 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 70 cm |
| Dakoversteek links: | 70 cm |
| Dakoversteek rechts: | 70 cm |
| Type: | met-glas |
| Type: | luxe |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | lessenaarsdak |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Athos
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.934,00€ 8.940,60
-
Navassa
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.103,00€ 12.692,70
-
Elegance Monastir
Afmetingen: 1000 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 23.067,00€ 20.760,30
-
Elegance Picasso
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 16.536,00€ 14.882,40
-
Jotun
Afmetingen: 650 x 395 cm
Houtdikte: 45 mm€ 19.074,00€ 17.166,60


