
Elegance Picasso
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 1 glasgordijn en 2 vaste ramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 241 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Athos
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.934,00€ 8.940,60
-
Navassa
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.103,00€ 12.692,70
-
Elegance Monastir
Afmetingen: 1000 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 23.067,00€ 20.760,30
-
Elegance Bosch
Afmetingen: 850 x 335 cm
Houtdikte: 45 mm€ 21.982,00€ 19.783,80
-
Jotun
Afmetingen: 650 x 395 cm
Houtdikte: 45 mm€ 19.074,00€ 17.166,60


