
Kreta
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke lounge blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 795 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 221 cm |
| Nokhoogte: | 290 cm |
| Dakoversteek voor: | 16 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 16 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Evora
Afmetingen: 700 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.627,00€ 8.664,30
-
Rodos
Afmetingen: 650 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.730,00€ 5.830,00
-
Sita Plus
Afmetingen: 733 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.471,00€ 3.771,00
-
Davos
Afmetingen: 795 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.381,00€ 6.642,90
-
Benia
Afmetingen: 700 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.341,00€ 6.606,90


