
Garmo
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze tuinhuis combineert elegantie en functionaliteit met een geïntegreerde overdekte ruimte, ideaal als ontspanningshoek of beschutte opslag. Het moderne ontwerp omvat een dubbele massieve deur voor gemakkelijke toegang, evenals een groot vast raam in hout dat natuurlijk licht naar binnen brengt.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 9.5° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 273 cm |
| Dakoversteek voor: | 100 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | lessenaarsdak |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Navassa
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.103,00
-
Elegance Monastir
Afmetingen: 1000 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 23.067,00
-
Huldra
Afmetingen: 900 x 395 cm
Houtdikte: 45 mm€ 17.142,00
-
Borgu
Afmetingen: 695 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.439,00
-
Vinci
Afmetingen: 645 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.449,00


