
Nina Plus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Gespiegeld verkrijgbaar
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Functionele klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. Beste prijs/kwaliteits verhouding in de markt.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit zwarte asfaltrol.| Voorzijde: | 326 cm |
| Diepte: | 326 cm |
| Wanddikte: | 28 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 267 cm |
| Dakoversteek voor: | 21 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 21 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | biancasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Celia
Afmetingen: 245 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.727,00€ 3.354,30
-
Hermione
Afmetingen: 300 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.457,00€ 4.011,30
-
Mopsa
Afmetingen: 300 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.733,00€ 4.259,70
-
Sara Plus
Afmetingen: 326 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.839,00€ 2.555,10
-
Abina Plus
Afmetingen: 326 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.019,00€ 2.717,10



