
Celia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 245 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 254 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Corin
Afmetingen: 300 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.768,00€ 3.391,20
-
Curana
Afmetingen: 245 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.921,00€ 3.528,90
-
Flos
Afmetingen: 300 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.139,00€ 4.625,10
-
Clouet 8,75 m²
Afmetingen: 350 x 250 cm€ 7.795,00€ 7.015,50
-
Douro
Afmetingen: 300 x 200 cm€ 4.671,00€ 4.203,90


