
Flos
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Exclusieve blokhut die status en luxe uitstraalt. Piramidedak. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een vast raam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze (De afgebeelde dakgotenset is verkrijgbaar in optie).
| Voorzijde: | 300 cm |
| Diepte: | 335 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 21° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 275 cm |
| Dakoversteek voor: | 30 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 30 cm |
| Dakoversteek links: | 30 cm |
| Dakoversteek rechts: | 30 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | piramidedak |
| Lijn: | royal |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Celia
Afmetingen: 245 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.727,00€ 3.354,30
-
Corin
Afmetingen: 300 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.768,00€ 3.391,20
-
Dromio
Afmetingen: 335 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.721,00€ 4.248,90
-
Curana
Afmetingen: 245 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.921,00€ 3.528,90
-
Douro
Afmetingen: 300 x 200 cm€ 4.671,00€ 4.203,90


