
Mimas Pinar
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Moderne tuinconstructie bestaande uit een loungegedeelte van 500 cm en berging van 200 cm. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC-gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. De Mimas Pinar is voorzien van een dubbele matglasdeur en 1 uitzetraam. De dakbedekking bestaat uit hoogwaardige EPDM-rubber inclusief afwerking in aluminium profielen. Deze constructie wordt standaard voorzien van een dakgotenset.
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 241 cm |
| Nokhoogte: | 247 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Dakbedekking: | EPDM |
| Waterafvoer: | inbegrepen |
| Dakafwerking: | Aluminium |
| Deuren: | 1 dubbele matglas deur VDD44 |
| Ramen: | 1 uitzetraam VRC |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas 700
Afmetingen: 700 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.197,00€ 7.377,30
-
Mimas 600
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.593,00€ 6.833,70
-
Mimas Eura
Afmetingen: 695 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.079,00€ 7.271,10
-
Yasmina Plus
Afmetingen: 742 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.679,00€ 3.879,00
-
Carlitos
Afmetingen: 700 x 300 cm€ 11.664,00€ 10.497,00


