
Mimas Eura
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een uitzetraam met 4 mm echt helder glas. Dakgotenset inbegrepen.
Unieke stijlvolle lounge blokhut met supergezellige overkapping. Originele productie. Ook gebruikt als poolhouse.Afgewerkt met aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
| Voorzijde: | 695 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | poolhouse |
| Type: | met-lounge |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas 700
Afmetingen: 700 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.197,00€ 7.377,30
-
Mimas 600
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.593,00€ 6.833,70
-
Yasmina Plus
Afmetingen: 742 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.679,00€ 4.211,10
-
Anthonia Plus
Afmetingen: 639 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.908,00€ 4.417,20
-
Carlitos
Afmetingen: 700 x 300 cm€ 11.664,00€ 10.497,60


