
Mimas 700
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Unieke stijlvolle lounge blokhut met supergezellige overkapping. Originele productie. Ook gebruikt als poolhouse.Afgewerkt met aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur, voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 400 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-lounge |
| Type: | met-overkapping |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas 600
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.593,00€ 6.833,70
-
Mimas Pinar
Afmetingen: 700 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.525,00€ 7.672,50
-
Yasmina Plus
Afmetingen: 742 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.679,00€ 3.879,00
-
Rebecca Plus
Afmetingen: 832 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 5.056,00€ 4.256,00
-
Carlitos
Afmetingen: 700 x 300 cm€ 11.664,00€ 10.497,00



