
Dominica
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typische boshut met functionele zolderverdieping uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele en een enkele deur, 5 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Inclusief volledige verdiepingsvloer. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 395 cm |
| Diepte: | 750 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 30° |
| Zijhoogte: | 273 cm |
| Nokhoogte: | 410 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Monaco
Afmetingen: 449 x 509 cm
Houtdikte: 45 mm€ 12.859,00€ 11.573,10
-
Andorra
Afmetingen: 499 x 599 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.581,00€ 13.122,90
-
Saba
Afmetingen: 485 x 1200 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.331,00€ 21.897,90
-
Magritte
Afmetingen: 700 x 1100 cm
Houtdikte: 56 mm€ 35.351,00€ 31.815,90
-
Monza
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.970,00€ 20.673,00


