
Monaco
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassiek weekendhuisje of zomerverblijf met slaapzolder, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele en een enkele deur, 2 vleugelramen en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief balustrade 1,5 m (De afgebeelde terrasvloer is verkrijgbaar in optie).
| Voorzijde: | 449 cm |
| Diepte: | 509 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 28° |
| Zijhoogte: | 247 cm |
| Nokhoogte: | 364 cm |
| Dakoversteek voor: | 7304 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 20 cm |
| Dakoversteek rechts: | 20 cm |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt



