
Monza
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Weekendchalet met bovenverdieping vervaardigd uit kwalitatief Noord-Europees vurenhout. Al het hout is PEFC-gecertificeerd en wordt altijd geleverd met een authenticiteitscertificaat.
Deze chalet is voorzien van 1 dubbele 1/2 glasdeur, 2 volhouten binnendeuren, 2 grote en 2 kleinere draai-kipramen. Het dak wordt standaard afgewerkt met asfaltshingles vrij te kiezen in zwart, rood, groen of bruin. Dakbedekking in dakpanplaten en dakgotenset zijn verkrijgbaar in optie.
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 30° |
| Zijhoogte: | 260 cm |
| Nokhoogte: | 495 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 20 cm |
| Dakoversteek rechts: | 20 cm |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Monaco
Afmetingen: 449 x 509 cm
Houtdikte: 45 mm€ 12.859,00€ 11.573,10
-
Andorra
Afmetingen: 499 x 599 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.581,00€ 13.122,90
-
Dominica
Afmetingen: 395 x 750 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.390,00€ 16.551,00
-
Saba
Afmetingen: 485 x 1200 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.331,00€ 21.897,90
-
Moustique
Afmetingen: 800 x 1000 cm
Houtdikte: 45 mm€ 32.218,00€ 28.996,20


