
Guernsey
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze 2-delige blokhut is uitgevoerd met 3 dubbele deuren, een enkele deur, een vleugelraam en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 900 cm |
| Diepte: | 545 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 475 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | luxe |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Saba
Afmetingen: 485 x 1200 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.331,00€ 21.897,90
-
Fougere
Afmetingen: 1500 x 490 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.699,00€ 20.429,10
-
Picon
Afmetingen: 1300 x 570 cm
Houtdikte: 56 mm€ 42.539,00€ 38.285,10
-
Ruskin
Afmetingen: 1250 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 29.858,00€ 26.872,20
-
Fukonys
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 16.410,00€ 14.769,00


