
Fougere
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak uitgevoerd met 2 dubbele glasdeuren (1/2 glas) in 4 mm glas. Helling 42°. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Functionele Engelse country blokhut, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. Beste prijs/kwaliteits verhouding in de markt.
| Voorzijde: | 1500 cm |
| Diepte: | 490 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 143 cm |
| Nokhoogte: | 405 cm |
| Dakoversteek voor: | 111 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 16 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | luxe |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00€ 10.134,00
-
Dione
Afmetingen: 800 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.578,00€ 11.320,20
-
Fabre
Afmetingen: 1190 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 18.243,00€ 16.418,70
-
Bréhat
Afmetingen: 1200 x 455 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.960,00€ 14.364,00
-
Paros
Afmetingen: 1280 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.395,00€ 11.155,50


