
Fabre
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze blokhutten zijn uitgevoerd met een dubbele matglazen deur,en een stijlvol verluchtingsraam voorzien van 4 mm echt glas. Dakgotenset inbegrepen.
Dubbele moderne blokhut met lounge. Deze ruime eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
| Voorzijde: | 1190 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Dione
Afmetingen: 800 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.578,00
-
Lesbos
Afmetingen: 900 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.178,00
-
Nassau
Afmetingen: 700 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.861,00
-
Pinta
Afmetingen: 900 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.119,00
-
Mimas Cézanne
Afmetingen: 1330 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.846,00


