
Rinia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze moderne tuinconstructie met een enkel hellend dak en een overdekt terras combineert elegantie en functionaliteit. Het strakke ontwerp en de grote ramen maken het tot een ideale plek om buiten te ontspannen, beschermd tegen weer en wind.
Het is uitgerust met een aluminium schuifdeur voor een soepele overgang naar buiten, evenals twee grote vaste ramen en drie kleine vaste ramen in aluminium, wat zorgt voor maximale lichtinval. Het dak is bedekt met asfaltshingles, die uitstekende bescherming bieden tegen vocht en zorgen voor een optimale duurzaamheid onder verschillende weersomstandigheden.
Het is uitgerust met een aluminium schuifdeur voor een soepele overgang naar buiten, evenals twee grote vaste ramen en drie kleine vaste ramen in aluminium, wat zorgt voor maximale lichtinval. Het dak is bedekt met asfaltshingles, die uitstekende bescherming bieden tegen vocht en zorgen voor een optimale duurzaamheid onder verschillende weersomstandigheden.
| Voorzijde: | 750 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 15°/7° |
| Zijhoogte: | 208 / 273cm |
| Nokhoogte: | 377 cml |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | poolhouse |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | lessenaarsdak |
| Lijn: | classic |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


