
Elegance Gonzales
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen, grote glaswanden en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 4 glasgordijnen en 1 volle deur. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 950 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 25°4 |
| Zijhoogte: | 260 cm |
| Nokhoogte: | 24 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | luxe |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Moroni
Afmetingen: 635 x 650 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.696,00€ 20.426,40
-
Elegance Boldini
Afmetingen: 920 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 16.811,00€ 15.129,90
-
Elegance Delvaux
Afmetingen: 800 x 500 cm
Houtdikte: 33 mm€ 16.419,00€ 14.777,10
-
Elegance Dabas
Afmetingen: 700 x 700 cm
Houtdikte: 45 mm€ 26.409,00€ 23.768,10
-
Elegance Estoril
Afmetingen: 1300 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 63.962,00€ 57.565,80


