
Elegance Dabas
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen, grote glaswanden en super kwalitatieve afwerking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat
Deze blokhut is uitgevoerd met 2 glasgordijnen met 10 mm veiligheidsglas en een vast raam met 4 mm glas. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 700 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 254 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Morientes
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.402,00€ 12.061,80
-
Elegance Millet
Afmetingen: 700 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.302,00€ 12.871,80
-
Elegance Estemoz
Afmetingen: 600 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 36.364,00€ 32.727,60
-
Wotuba
Afmetingen: 600 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.665,00€ 6.898,50
-
Sado
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.877,00€ 10.689,30


