
Elegance Estoril
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Elegante, lichtrijke en moderne blokhut. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. Al het hout is PEFC-gecertificeerd en wordt altijd geleverd met een echtheidscertificaat.
Deze blokhut bevat een dubble matglasdeur, een uitzetraam en 3 schuiframen. Afgewerkt met aluminium profielen en EPDM van hoogwaardige kwaliteit.
| Voorzijde: | 1300 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 254 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | luxe |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Morientes
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.402,00€ 12.061,80
-
Elegance Benson
Afmetingen: 650 x 650 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.273,00€ 13.745,70
-
Elegance Millet
Afmetingen: 700 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.302,00€ 12.871,80
-
Elegance Dabas
Afmetingen: 700 x 700 cm
Houtdikte: 45 mm€ 26.409,00€ 23.768,10
-
Elegance Estemoz
Afmetingen: 600 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 36.364,00€ 32.727,60


