
Elegance Delvaux
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden met grote glasramen. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 2 grote glasgordijnen. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 500 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 454 cm |
| Dakoversteek voor: | 16 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 16 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Moroni
Afmetingen: 635 x 650 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.843,00
-
Elegance Boldini
Afmetingen: 920 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 17.036,00
-
Elegance Sopron
Afmetingen: 850 x 850 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.956,00
-
Elegance Estemoz
Afmetingen: 600 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 36.969,00
-
Morris
Afmetingen: 1070 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 23.645,00


