
Santa Lucia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Engels cottage duo met typisch steil dak van 42 graden.Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze 2-delige blokhut is uitgevoerd met een dubbele en een enkele deur, een vleugel- en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 725 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 420 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | luxe |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Roatan
Afmetingen: 515 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.395,00€ 6.655,50
-
Orchila
Afmetingen: 1020 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.335,00€ 12.901,50
-
Torteval
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.277,00€ 7.449,30
-
Castille
Afmetingen: 795 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.563,00€ 9.506,70
-
Locronan
Afmetingen: 690 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.600,00€ 8.640,00


