
Torteval
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een volhouten enkele deur en 2 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 485 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 420 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Barbados
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.135,00€ 11.821,50
-
Fini
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.682,00€ 9.613,80
-
Elegance Millet
Afmetingen: 700 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.302,00€ 12.871,80
-
Hafa
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.636,00€ 8.672,40
-
Elegance Angelo
Afmetingen: 600 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.765,00€ 11.488,50


