
Hafa
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze 2-delige blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur, een enkele zijdeur en 3 slijlvolle verluchtingsramen voorzien van 4 mm echt glas. Dakgotenset inbegrepen.
Moderne blokhut. Ideaal als poolhouse. Afgewerkt met aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
| Voorzijde: | 485 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 12 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Tatiana
Afmetingen: 600 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.106,00€ 9.995,40
-
Guyana
Afmetingen: 590 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.001,00€ 8.100,90
-
Mimas 500
Afmetingen: 500 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.987,00€ 6.288,30
-
Mimas Gigot
Afmetingen: 685 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.000,00€ 8.100,00
-
Osumi
Afmetingen: 495 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 9.876,00€ 8.888,40




