
Glenan
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 450 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 420 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 15 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Torteval
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.277,00€ 7.449,30
-
Merida
Afmetingen: 600 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.372,00€ 11.134,80
-
Mattis
Afmetingen: 600 x 550 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.716,00€ 9.644,40
-
Tinga
Afmetingen: 550 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.461,00€ 10.314,90
-
Vigor
Afmetingen: 500 x 400 cm€ 8.205,00€ 7.384,00


