
Gavrinis
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele, een enkele volhouten deur en een uitzetraam voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 545 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 477 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 14 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | luxe |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Bonaire
Afmetingen: 485 x 295 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.503,00
-
Nelson
Afmetingen: 450 x 435 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.915,00
-
Torteval
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.339,00
-
Glenan
Afmetingen: 450 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.042,00
-
Fini
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.771,00


