
Mimas Fonce
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het model Mimas Fonce combineert elegantie en functionaliteit met twee aparte ruimtes: een open loungehoek voor ontspanning en een gesloten opbergruimte. Deze is voorzien van een dubbele deur met 1/3 glas, waardoor natuurlijk licht binnenvalt en de toegang eenvoudig en veilig blijft.
Ondersteund door een houten paal met schoren, biedt deze berging stabiliteit en een moderne uitstraling. Het EPDM-dak zorgt voor een duurzame, onderhoudsvrije bescherming. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees grenen
Ondersteund door een houten paal met schoren, biedt deze berging stabiliteit en een moderne uitstraling. Het EPDM-dak zorgt voor een duurzame, onderhoudsvrije bescherming. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees grenen
| Voorzijde: | 795 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Dakbedekking: | EPDM |
| Type: | met-lounge |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas Feste
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.701,00€ 10.530,90
-
Mimas 500
Afmetingen: 500 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.987,00€ 6.288,30
-
Mimas Royal
Afmetingen: 758 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.834,00€ 12.450,60
-
Mimas Monet
Afmetingen: 700 x 545 cm
Houtdikte: 45 mm€ 13.179,00€ 11.861,10
-
Mimas Cézanne
Afmetingen: 1330 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.846,00€ 14.261,40


