
Mimas Monet
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Ruime eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele glazen deur (3/4 glas) en 1 vleugelraam, voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 545 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 280 cm |
| Nokhoogte: | 293 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | poolhouse |
| Type: | met-lounge |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas Goya
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 15.512,00€ 13.960,80
-
Mimas Royal
Afmetingen: 758 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.834,00€ 12.450,60
-
Mimas Dahli
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.491,00€ 13.941,90
-
Konya
Afmetingen: 730 x 695 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.620,00€ 11.358,00


