
Gol
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Gol-model is een stevige en functionele tuinberging, perfect voor het opbergen van uw gereedschap en buitenspullen. Het schuine dakontwerp zorgt voor een moderne uitstraling en een efficiënte waterafvoer.
Voorzien van een massieve dubbele deur voor gemakkelijke toegang en een vast raam aan de bovenkant, biedt dit model zowel veiligheid als natuurlijk licht. Vervaardigd uit massief hout, staat het garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een praktische en stijlvolle opbergoplossing.
Voorzien van een massieve dubbele deur voor gemakkelijke toegang en een vast raam aan de bovenkant, biedt dit model zowel veiligheid als natuurlijk licht. Vervaardigd uit massief hout, staat het garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een praktische en stijlvolle opbergoplossing.
| Voorzijde: | 335 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 9,5° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 299 cm |
| Dakoversteek voor: | 80 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | lessenaarsdak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Ruffia
Afmetingen: 200 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.550,00€ 3.195,00
-
Varrus
Afmetingen: 245 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.884,00€ 3.495,60
-
Hermia
Afmetingen: 300 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.642,00€ 4.177,80
-
Lago
Afmetingen: 335 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.591,00€ 4.131,90
-
Montano
Afmetingen: 395 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.891,00€ 5.301,90


