
Montano
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt mat glas (deur mat glas, raam helder)..Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 395 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Nym
Afmetingen: 300 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.497,00€ 4.947,30
-
Biondello
Afmetingen: 485 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.300,00€ 5.670,00
-
Quinn
Afmetingen: 485 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.927,00€ 7.134,30
-
Helena Plus
Afmetingen: 416 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.429,00€ 3.086,10
-
Kyara Plus
Afmetingen: 506 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 4.844,00€ 4.359,60


