
Quinn
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Functionele moderne duoblokhut, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. Beste prijs/kwaliteits verhouding in de markt.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een enkele deur, voorzien van 4 mm echt glas. 1 uitzetraam voorzien van 4 mm echt glas. Dakbekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 485 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Nym
Afmetingen: 300 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.497,00€ 4.947,30
-
Montano
Afmetingen: 395 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.891,00€ 5.301,90
-
Biondello
Afmetingen: 485 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.300,00€ 5.670,00
-
Kyara Plus
Afmetingen: 506 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 4.844,00€ 4.359,60
-
Lola Plus
Afmetingen: 506 x 416 cm
Houtdikte: 45 mm€ 5.450,00€ 4.905,00


