
Dimia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Zeer charmant blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 vleugelramen voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 330 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00€ 10.134,00
-
Navassa
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 14.103,00€ 12.692,70
-
Saba
Afmetingen: 485 x 1200 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.331,00€ 21.897,90
-
Madina
Afmetingen: 1000 x 800 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.441,00€ 21.996,90
-
Chalki
Afmetingen: 800 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.293,00€ 12.863,70


