
Madina
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele 3/4 glasdeur, 4 vaste lange ramen voorzien en 2 grote vleugelramen met 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
Groot bijgebouw met veranda uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
| Voorzijde: | 1000 cm |
| Diepte: | 800 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 30° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 402 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 20 cm |
| Dakoversteek rechts: | 20 cm |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Dominica
Afmetingen: 395 x 750 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.390,00€ 16.551,00
-
Saba
Afmetingen: 485 x 1200 cm
Houtdikte: 45 mm€ 24.331,00€ 21.897,90
-
Alegranza
Afmetingen: 600 x 1000 cm
Houtdikte: 56 mm€ 40.548,00€ 36.493,20
-
Magritte
Afmetingen: 700 x 1100 cm
Houtdikte: 56 mm€ 35.351,00€ 31.815,90
-
Picon
Afmetingen: 1300 x 570 cm
Houtdikte: 56 mm€ 42.539,00€ 38.285,10


