
Belize
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke ruime landschapsblokhut, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 750 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 221 cm |
| Nokhoogte: | 295 cm |
| Dakoversteek voor: | 16 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 16 cm |
| Dakoversteek links: | 20 cm |
| Dakoversteek rechts: | 20 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00
-
Kreta
Afmetingen: 795 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.412,00
-
Tinos
Afmetingen: 600 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.972,00
-
Kalymos
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.178,00
-
Davos
Afmetingen: 795 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.381,00



