
Angus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Grote klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze 2-delige blokhut is uitgevoerd met 2 enkele deuren en een vleugelraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief luifel 1 m.
| Voorzijde: | 485 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 320 cm |
| Dakoversteek voor: | 100 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Aegon
Afmetingen: 300 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.728,00
-
Santa Lucia
Afmetingen: 725 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.586,00
-
Padro
Afmetingen: 395 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.890,00
-
Kalymos
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.178,00
-
Mira Plus
Afmetingen: 416 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.435,00


