
Aegon
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een vleugelraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief stapelplaats 1 m.
| Voorzijde: | 300 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 263 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 100 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Audrey
Afmetingen: 245 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.796,00
-
Juda
Afmetingen: 485 x 395 cm
Houtdikte: 33€ 7.858,00
-
Aganton
Afmetingen: 300 x 600 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.784,00
-
Nola Plus
Afmetingen: 326 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.942,00
-
Starla Plus
Afmetingen: 457 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.530,00


