
Tobago
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke garage met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 2 draaipoorten, een enkele deur en een vleugelraam voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 343 cm |
| Dakoversteek voor: | 15 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 15 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | garage |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


