
Esa
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke dubbele garage met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een houten draaipoort. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 700 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 221 cm |
| Nokhoogte: | 328 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Type: | garage |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Tobago
Afmetingen: 600 x 600 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.065,00€ 12.658,50
-
Buda
Afmetingen: 1200 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 15.489,00€ 13.940,10
-
Lester
Afmetingen: 1085 x 395 cm
Houtdikte: 33€ 15.609,00€ 14.048,10
-
Isma Plus
Afmetingen: 592 x 536 cm
Houtdikte: 45 mm€ 8.404,00€ 7.563,00
-
Tara Plus
Afmetingen: 592 x 592 cm
Houtdikte: 45 mm€ 9.244,00€ 8.319,00


