
Lago
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een vast raam, voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 335 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Salerio
Afmetingen: 300 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.307,00
-
Hermia
Afmetingen: 300 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.642,00
-
Lysander
Afmetingen: 335 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.410,00
-
Biondello
Afmetingen: 485 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.300,00
-
Hortensio
Afmetingen: 335 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.809,00


