
Salerio
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 300 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Quinta Plus
Afmetingen: 266 x 206 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.565,00€ 2.308,00
-
Layla Plus
Afmetingen: 326 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.528,00€ 2.128,00
-
Roxanna Plus
Afmetingen: 326 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.725,00€ 2.452,00
-
Urosa Plus
Afmetingen: 416 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.268,00€ 2.941,00
-
Nola Plus
Afmetingen: 326 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.942,00€ 2.647,00


