
Buona
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassiek weekendhuisje of zomerverblijf met slaapkamer, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur, 3 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. 2 binnendeuren. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze (De afgebeelde dakpanplaten, dakgotenset en geisoleerde premium ramen en deur zijn verkrijgbaar in optie).
| Voorzijde: | 13000 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 221 cm |
| Nokhoogte: | 290 cm |
| Dakoversteek voor: | 13 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 13 cm |
| Dakoversteek links: | 22 cm |
| Dakoversteek rechts: | 22 cm |
| Type: | weekendchalets |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


