
Mimas Exclusive
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Unieke stijlvolle lounge blokhut met supergezellige overkapping. Originele productie. Ook gebruikt als poolhouse.Afgewerkt met aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 vaste ramen, voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 840 cm |
| Diepte: | 335 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-lounge |
| Type: | met-overkapping |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas Plus
Afmetingen: 1085 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.340,00€ 11.106,00
-
Mimas Classic
Afmetingen: 995 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.847,00€ 9.762,30
-
Mimas 800
Afmetingen: 795 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.986,00€ 8.087,40
-
Zelda Plus
Afmetingen: 727 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 6.507,00€ 5.856,30
-
Soukana Plus
Afmetingen: 667 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 6.074,00€ 5.466,60


