
Mimas Curio
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Ruime eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en 2 vast ramen voorzien van 4 mm echt mat glas. Dakbekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 395 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 241 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 300 cm |
| Type: | poolhouse |
| Type: | met-lounge |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas Eura
Afmetingen: 695 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.079,00€ 7.271,10
-
Mimas Rocca
Afmetingen: 795 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.315,00€ 8.383,50
-
Anthonia Plus
Afmetingen: 639 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.908,00€ 4.417,20
-
Rebecca Plus
Afmetingen: 832 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 5.056,00€ 4.550,40


