
Dorset
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Dorset-model is een traditionele tuinberging, ideaal om een gezellige en functionele buitenruimte te creëren. Het zadeldak met dakpannen geeft een rustieke uitstraling en biedt uitstekende bescherming tegen weersinvloeden.
Voorzien van een dubbele ½ glazen deur en een draairaam in echt glas (VRG), zorgt dit model voor een lichte en goed geventileerde binnenruimte. De overdekte zone is perfect voor een loungehoek of buitenkeuken. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geef uw tuin extra charme!
Voorzien van een dubbele ½ glazen deur en een draairaam in echt glas (VRG), zorgt dit model voor een lichte en goed geventileerde binnenruimte. De overdekte zone is perfect voor een loungehoek of buitenkeuken. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geef uw tuin extra charme!
| Voorzijde: | 885 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 408 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Bangoor
Afmetingen: 685 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.840,00€ 7.056,00
-
Redon
Afmetingen: 900 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.626,00€ 9.563,40
-
Evora
Afmetingen: 700 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.627,00€ 8.664,30
-
Arnold
Afmetingen: 700 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.351,00€ 8.415,90
-
Picabia
Afmetingen: 580 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.513,00€ 7.661,70


