
Pollux
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Polux M-model is een L-vormige tuinberging, die modern design en maximale functionaliteit combineert voor een optimale opslagoplossing buitenshuis. Het platte dak zorgt voor een eigentijdse uitstraling die in elke omgeving past.
Voorzien van twee enkele deuren, een dubbele deur en twee vaste ramen, biedt dit model gemakkelijke toegang en voldoende natuurlijke lichtinval. Perfect als opslagruimte, werkplaats of tuinberging, is hij vervaardigd uit PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, wat zorgt voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een praktische en stijlvolle buitenruimte!
Voorzien van twee enkele deuren, een dubbele deur en twee vaste ramen, biedt dit model gemakkelijke toegang en voldoende natuurlijke lichtinval. Perfect als opslagruimte, werkplaats of tuinberging, is hij vervaardigd uit PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, wat zorgt voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een praktische en stijlvolle buitenruimte!
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 241 cm |
| Nokhoogte: | 247 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Juno
Afmetingen: 800 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.778,00€ 10.600,20
-
Aphrodite
Afmetingen: 800 x 600 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.115,00€ 10.003,50
-
Fabre
Afmetingen: 1190 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 18.243,00€ 16.418,70
-
Agneta
Afmetingen: 645 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.964,00€ 8.067,60
-
Konya
Afmetingen: 730 x 695 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.620,00€ 11.358,00


