
Dido
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Dido-model is een moderne en ruime garage, perfect om uw voertuigen veilig te stallen en extra opslagruimte te creëren. Het omgekeerde dubbele lessenaarsdak geeft een eigentijdse uitstraling en zorgt voor een efficiënte waterafvoer.
| Voorzijde: | 900 cm |
| Diepte: | 595 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 17°/7° |
| Zijhoogte: | 234/351 |
| Nokhoogte: | 375 |
| Dakoversteek voor: | 93 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 25 cm |
| Dakoversteek links: | 25 cm |
| Dakoversteek rechts: | 25 cm |
| Type: | garage |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | lessenaarsdak |
| Lijn: | prime |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt



