
Augias
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Augias is een massief houten garage die moderniteit en stevigheid combineert, perfect om uw voertuigen veilig te stallen en extra opslagruimte te creëren. Het zadeldak zorgt voor een optimale waterafvoer en een tijdloze uitstraling.
Voorzien van twee sectionale poorten, een halve glazen deur en een draairaam, biedt deze garage veel natuurlijk licht en gemakkelijke toegang. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor sterkte en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele garage voor uw tuin!
Voorzien van twee sectionale poorten, een halve glazen deur en een draairaam, biedt deze garage veel natuurlijk licht en gemakkelijke toegang. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor sterkte en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele garage voor uw tuin!
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 650 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 342 cm |
| Dakoversteek voor: | 18 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 18 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | garage |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


