
Kent
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze massief houten chalet combineert landelijke charme met functionaliteit dankzij een luifel van 1 meter, een overdekte open ruimte en een enkele deur. Het zadeldak biedt een authentieke uitstraling en optimale bescherming tegen weer en wind. Gemaakt van hoogwaardig vurenhout, staat hij garant voor een lange levensduur.
Ideaal als loungehoek, eethoek of opbergruimte, past deze berging perfect in elke tuin. De stevige steunpalen zorgen voor extra stabiliteit en een stijlvolle look, terwijl de eenvoudige montage een snelle plaatsing mogelijk maakt. Bestel vandaag nog en creëer een praktische en sfeervolle buitenruimte !
Ideaal als loungehoek, eethoek of opbergruimte, past deze berging perfect in elke tuin. De stevige steunpalen zorgen voor extra stabiliteit en een stijlvolle look, terwijl de eenvoudige montage een snelle plaatsing mogelijk maakt. Bestel vandaag nog en creëer een praktische en sfeervolle buitenruimte !
| Voorzijde: | 500 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 30° |
| Zijhoogte: | 241 cm |
| Nokhoogte: | 330 cm |
| Dakoversteek voor: | 16 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 16 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Dakbedekking: | Shingles |
| Deuren: | 1 deur VDE00 |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Nelson
Afmetingen: 450 x 435 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.855,00€ 7.969,50
-
Michel
Afmetingen: 595 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.091,00€ 7.281,90
-
Bec
Afmetingen: 450 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 9.705,00€ 8.734,50
-
Fukonys
Afmetingen: 800 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 16.410,00€ 14.769,00
-
Harami
Afmetingen: 600 x 600 cm€ 14.591,00€ 13.131,90


