
Michel
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Ruime Bretoense cottage met typisch steil dak van 42 graden.Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur (1/3 glas) voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Robuuste steunpalen van 14 x 14 cm inbegrepen.
| Voorzijde: | 595 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 365 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Grinta
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.503,00€ 6.752,70
-
Gomera
Afmetingen: 685 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.902,00€ 7.111,80
-
Laurens 24,5 m²
Afmetingen: 700 x 350 cm€ 15.640,00€ 14.076,00
-
Mimas 600
Afmetingen: 600 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.593,00€ 6.833,70
-
Sagres
Afmetingen: 700 x 300 cm€ 10.236,00€ 9.212,40





