
Olivia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Met zijn moderne design en indrukwekkende glazen gevel baadt dit ruime tuinhuis in natuurlijk licht. De hoge plafonds en brede openingen creëren een warme en lichte leefruimte.
Met zijn moderne design en indrukwekkende glazen gevel baadt dit ruime tuinhuis in natuurlijk licht. De hoge plafonds en brede openingen creëren een warme en lichte leefruimte.
Uitgerust met een aluminium schuifdeur voor een vlotte overgang tussen binnen en buiten. Drie kleine vaste ramen en twee grote driehoekige XL-ramen in aluminium benadrukken de eigentijdse uitstraling en bieden een panoramisch uitzicht op de omgeving. Een perfecte keuze voor wie op zoek is naar elegantie en functionaliteit.
| Voorzijde: | 630 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 260 cm |
| Nokhoogte: | 527 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Type: | luxe |
| Type: | weekendchalets |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


